CSERGŐ - Opel alkatrész centrum és szakszerviz

Karrierlehetőségek a Csergőnél

Romániai piaci képviselő

Főbb feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel
  • webshopon érkező rendelések feldolgozása
  • alkatrészek megrendelése
  • árajánlatok készítése
  • szállítással kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • visszáru elbírálása, ügyintézése
  • garanciális esetek ügyintézése
  • alkatrész értékesítő kollégák munkájának segítése, bejövő telefonhívások fogadása

Elvárások:

  • román nyelvtudás
  • alkatrész értékesítésben szerzett minimum 3 éves tapasztalat (előny: Opel, Chevrolet, Ford alkatrész ismeret)
  • középfokú végzettség
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Kínálunk:

  • korrekt, teljesítményarányos jövedelmet
  • színvonalas munkakörülményeket, jól megközelíthető munkahelyet

Munkavégzés helye: Csergő Kft, 1139 Budapest, Teve u. 44-46.

Amennyiben úgy érzi, szakmai hátterével valamilyen területen értékes tagja lehetne csapatunknak, kérjük jelentkezzen adatbázisunkba az alábbi űrlap kitöltésével:

Ablaktörlő lapát és motor akció

Karambolos javítás

Óriási vezérlés akció